Gabinet medycyny estetycznej Ladymed

Jestem absolwentką CMUJ, lekarzem medycyny, specjalistą Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Medycyną Estetyczną zajmuję się od 2011 r. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kursach branżowych.

Otwierając własny Gabinet Medycyny Estetycznej w Krakowie postawiłam w centrum uwagi właśnie Ciebie. Zapragnęłam stworzyć miejsce przyjazne Pacjentowi, gdzie będzie czuł się komfortowo dzięki profesjonalizmowi oraz życzliwej atmosferze. W trosce o poczucie komfortu, bezpieczeństwa i relaksu zadbałam o stworzenie odpowiedniej przestrzeni. Lokalizacja w ustronnym miejscu, kameralne wnętrza, nowoczesne wyposażenie – każdy z tych czynników wpływa korzystnie na samopoczucie Pacjenta. Ponadto nowoczesna aparatura oraz najlepsze preparaty dają możliwość przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających zgodnie ze standardami światowymi.

Cenię piękno i rozumiem potrzebę korekty własnego wyglądu. Niekiedy drobne zmiany pozwalają podkreślić naturalną urodę i wyeliminować problemy powodujące kompleksy. Stosując odpowiednio dobrane zabiegi pomagam Pacjentom odzyskać pewność siebie i cieszyć się naturalnym wyglądem. Najcenniejszą nagrodą za trud włożony w każdy zabieg są dla mnie jego efekty i zadowolenie Pacjentów.

Zachęcam do wizyty osobistej w moim gabinecie w Krakowie. Udzielam informacji oraz rezerwuję wizyty telefonicznie i mailowo.podpis